BLOG
Najpopularniejsze nietolerancje pokarmowe
07/06/2022 0 Komentarze
Wykorzystanie pola elektromagnetycznego do stymulowania samopoczucia ostatnimi laty dzięki nowoczesnym urządzeniom do biorezonansu zyskują na popularności. Zasada ich działania jest prosta i opiera się na fizjologicznych aspektach działania narządów wewnętrznych. Co wykorzystuje technika biorezonansu? Dlaczego można dzięki niej przywrócić równowagę ciała i umysłu poprawiając tym samym znaczną poprawę samopoczucia? W czym może pomóc w aspekcie nietolerancji pokarmowych?
Jak działa biorezonans?
Biorezonans, czyli Metoda Biorezonansowa BRM, wykorzystuje do przywracania równowagi w ciele człowieka wiedzę na temat działania organów wewnętrznych w postaci emitowania przez nie określonej częstotliwości prądu o słabym napięciu, które są wzajemnie ze sobą położone na poziomie tkankowym. Każdy z narządów ma swoje indywidualnie dobrane do swoich potrzeb pola elektromagnetyczne, fala i drgania. Znajomość częstotliwości ich pracy pozwala określić miejsce występowania choroby, dzięki odmienności w przepływie prądu tkanek i komórek, w których przebiega proces chorobotwórczy.
Nietolerancja pokarmowa
Obecnie co druga praktycznie osoba cierpi na nietolerancję pokarmową. Zwykle dotyczy ona glutenu, laktozy czy też orzechy. Można je podejrzewać, gdy od jakiegoś czasu cierpi się na różne kłopoty gastryczne połączone z kłopotem z wagą. Poprawić funkcjonowanie narządów wewnętrznych odpowiedzialnych za trawienie i wydzielanie soków żołądkowych jest stosowanie odpowiednio dobranych ekstraktów roślinnych pobudzających ciało do samoregeneracji.
Celem zbadania przyczyn warto poddać się specjalistycznemu biorezonansowemu testowi nietolerancji i alergii pokarmowych, zwłaszcza w sytuacji, kiedy objawy nietolerancji występują, a tradycyjne panele laboratoryjne ich nie wykrywają. Biorezonans jest kilkukrotnie skuteczniejszy, pozwala ustalić dokładną listę substancji uczulających. Jest bezbolesny, w żaden sposób nie wpływa na organizm i może być wykonany nawet małym dzieciom.
Czytaj również na blogu: Przy jakich dolegliwościach może pomóc medycyna naturalna?